Розширено повноваження міжгалузевої ради з питань розвитку електронного урядування

18:56, 27 травня 2015
Децентралізація
240 0

До складу міжгалузевої ради з питань розвитку електронного урядування будуть включені представники інститутів громадянського суспільства.

minregion.gov.ua

Крім того, Раді надається право створювати робочі групи, взаємодіяти з органами державної влади та місцевого самоврядування, залучати до роботи фахівців тощо, йдеться в повідомленні Міністерства регіонального розвитку, будівницства і житлово-комунального господарства.

Відповідне рішення Уряд схвалив 27 травня, підтримавши проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 січня 2009 року № 4» (Про утворення Міжгалузевої ради з питань розвитку електронного урядування).

Документ, розроблений Державним агентством з питань електронного урядування, має на меті окрім сприяння збільшенню відкритості та прозорості у роботі Ради шляхом доповнення її складу представниками інститутів громадянського суспільства, ще й приведення складу Ради у відповідність до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 р. № 255  та від 05.12.2014 № 697 та внесення змін до Положення про Раду для підвищення ефективності її роботи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter