У Китаї забруднено 80% підземних джерел води - дані влади

20:55, 11 квітня 2016
Екологія
407 0

Вода з більш ніж 80% артезіанських свердловин в густонаселених рівнинних районах Китаю забруднена промисловими та сільськогосподарськими стоками та непридатна для пиття та побутового використання.

В КНР загрязнено 80% подземных источников воды / thatsmags.com

Як передає "Лента.ру", такі дані містяться в огляді Міністерства водних ресурсів країни, опублікованому виданням The New York Times.

Зразки для досліджень були взяті у 2103 свердловинах. Оцінки забруднення підземних джерел варіюються залежно від їх глибини і розташування. Вода з майже 33% перевірених свердловин мала 4-ий клас якості, що означає, що вона придатна тільки для промислового використання.

Читайте такожУ Китаї ціле озеро з 25 тоннами риби провалилося під землю (відео)

Зразки з понад 47% свердловин були ще гірше і мали 5-ий клас забруднення. В якості основних шкідливих елементів дослідники виявили марганець, фтор, речовини, що застосовуються при виробництві добрив. У деяких районах було виявлено підвищений вміст важких металів.

Як розповів виданню професор Університету Східної Англії у Великобританії Дабо Гуань, дослідження "показує, що стан води є найбільшою екологічною проблемою Китаю".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter