Курс гривні до долара 23 травня зміцнився на 5 копійок – до 37,55 грн/дол. / Фото REUTERS

Курс долара в Україні у червні 2023-го року навряд чи різко зміниться. Швидше за все, він коливатиметься у межах коридору від 36,5 до 37,5 грн/дол.

Як прогнозує заступник директора з торгівлі цінними паперами Dragon Capital Сергій Фурса, у червні ситуація на валютному ринку України буде стабільною, передає 24 канал.

Причина - відсутність потенційних факторів, які можуть змінити поточну ситуацію.

Відео дня

"Зараз все стабільно. Однак, якщо з'являться фактори, які збільшать попит або пропозицію, зможемо побачити будь-які зміни. Втім, потенційних передумов для цього зараз немає", - зазначив він.

Зазначається, що такої ж думки дотримується і керівник аналітичного департаменту Concorde Capital Олександр Паращій:

"Відтоку валюти у нас за фінансовими операціями не буде. Експорт, швидше за все, буде на відносно високому рівні. Відповідно, попит на долар буде відносно низьким. Таким чином, поки немає ознак, щоб ситуація якось змінилася в порівнянні з тим, що маємо сьогодні".

Курс долара в Україні - скільки коштував долар 23 травня

Нагадаємо, в банківських обмінниках Києва курс гривні до долара 23 травня зміцнився на 5 копійок - до 37,55 грн/дол. За євро курс гривні зміцнився на 3 копійки і становить 40,90 грн/євро.

А курс готівкового долара в "ПриватБанку" залишився на рівні попереднього дня - 37,37 грн за долар. Курс долара на карткові розрахунки в банківській установі становить 37,45 грн, євро - 41,32 грн.