Вступ до університету вашої мрії: 5 секретів ідеального есе

15:30, 01 квітня 2020
Різне
232 0
НК

Як Написати Есе для Вступу? – 5 Секретів від Кращих Студентів

Хоча традиція написання вступного есе більш відома студентам, які бажають навчатися в університетах Америки, Канади чи Європи, є ряд українських університетів, які можуть вимагати есе для вступу на конкурсній основі. Не важливо, бажаєте ви написати його для вступу в наш чи закордонний університет, наступні поради дозволять вам презентувати текст, який вразить вступну комісію і забезпечить вам місце в університеті вашої мрії.

Не Бійтеся Бути Самовпевненним

Хоча скромність – це гарна риса, більшість університетів бажають бачити сильних і амбітних студентів, сповнених енергії та лідерських якостей. У вашому есе для вступу є тільки один головний герой – і це ви. Не варто писати про когось ще – іншу людину, що вплинула на вас, чи улюблену діяльність. Не витрачайте абзаци на сторонні теми, адже комісії важливо побачити вашу особистість. Тому зосередьтесь на вашому досвіді, спортивній чи соціальній активності, успішності в школі тощо.

Головне – не загубити свою персону. Це один із найважливіших аспектів твору. Завжди будьте чесними зі своїми читачами. Не має значення, чи мають ваші друзі крутіші історії, ніж ви. Якщо ви хочете позитивно вплинути на екзаменатора за допомогою листа, ви повинні залишатися відвертим, а текст - особистим.

Зробіть Схематичний План

Як і в будь-якій творчій роботі, у вашому творі також має бути початок, зміст та висновок. Щоб «продати» свою історію, вам потрібно зробити цікавий зачин, за яким слідує сюжетно насичена основна частина і сильний, життєстверджувальний кінець. Ви можете шукати шаблони в Інтернеті, якщо не знаєте, як почати. Якщо вам все ще важко сформувати думку, зверніться до професіоналів, які допоможуть вам спланувати і перетворити ідеї в чудовий текст. На щастя, є багато онлайн ресурсів, такі як papernow.org, що з радістю допоможуть вам написати ваш текст професійно за короткий період часу.  

Уникайте Сумнівного Гумору

Ви повинні уникати будь-якого гумору, який може включати в себе дивні і нестандартні жарти. Зрозуміло, що хочеться звучати  оригінально. Однак гумор може бути не найкращим способом продемонструвати свою персону. Знайте, що те, що ви вважаєте смішним, може не здатися таким для  екзаменатора. Завжди уникайте використання будь-якого гумору щодо політики та конфліктно-чутливих тем, таких як етнічна приналежність, стать та релігія.

Прочитайте та Перепишіть

Після того, як ви закінчили писати, відкладіть ваш текст на декілька годин або на день і поверніться до нього пізніше. Подивіться на нього свіжим поглядом. Так ви одразу побачите думки, які потрібно додати, перефразувати чи видалити.

Після того, як ви доопрацювали чернетку, проаналізуйте її ще один раз. Шукайте будь-які орфографічні, лексичні або граматичні помилки, які могли б залишитися непоміченими. Якщо потрібно, попросіть викладача або скористайтеся інструментами в Інтернеті, щоб перечитати остаточну копію, перш ніж надсилати її.

Сподіваємося, ці поради стануть корисними для вас. Якщо ви прислухаєтеся і справді виділите пару днів на написання, ваше есе буде оригінальним, якісним і свіжим. Більш того, гарно написане есе підвищить ваші шанси на успішний вступ до університету вашої мрії.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter