«Нова пошта» шукає 2 тисячі кур'єрів / фото УНІАН

Найбільша українська компанія експрес-доставки «Нова пошта» у зв'язку зі зростанням попиту на доставку в умовах карантину додатково шукає 2 тис. кур'єрів по всій Україні. Про це повідомила прес-служба компанії.

Читайте також"Нова пошта" закриває свої відділення в ТРЦ на карантин (список)

«Нова пошта» під час карантину продовжує працювати в посиленому режимі. Зараз, коли більшість українців змушені перебувати вдома через епідеміологічну ситуацію, їм особливо важливо мати можливість замовити онлайн все необхідне і вчасно це отримати. «Нова пошта» дбає про людей і пропонує приєднатися до нашої команди та стати одним з 2 тис. нових кур'єрів по всій Україні», - сказано в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, «Нова пошта» на час введеного в країні карантину безкоштовно доставлятиме засоби індивідуального захисту, все необхідне для боротьби з коронавірусом лікарням, дитячим будинкам, військовим та незахищеним верствам населення.

24 березня компанія запустила послугу доставки ліків по всій території України.

20 березня «Нова пошта» у зв'язку з введенням карантину запустила в тестовому режимі послугу доставки продуктів харчування в Дніпропетровській області.

Довідка УНІАН. Компанія «Нова пошта» заснована у 2001 році як оператор експрес-доставки документів, посилок і вантажів у будь-яку точку України. На кінець січня компанія мала понад 3,3 тис. відділень по всій країні.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram