Швидкісні потяги з України до Польщі тимчасово скоротять маршрут

11:38, 31 серпня 2017
Транспорт
93 0

Поїзд «Інтерсіті+» №706/705 Київ, Львів - Перемишль у період з 16 по 27 жовтня обмежить маршрут курсування до станції Медика (Польща).

false

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» має намір з 16 по 27 жовтня змінити графік курсування швидкісних електропоїздів категорії «Інтерсіті +» №706/705 і №716/715 за маршрутом Київ-Перемишль у зв'язку з модернізацією залізниці на території Польщі, повідомили у прес-службі відомства.

Читайте також"Укрзалізниця" змінила графік руху деяких поїздів через запуск другого поїзда в Перемишль

Згідно з повідомленням, швидкісний поїзд «Інтерсіті+» №706/705 Київ, Львів - Перемишль у період з 16 по 27 жовтня обмежить маршрут слідування до станції Медика (Польща). Поїзд прибуватиме на станцію Медика об 11:37, а у зворотному напрямку до Києва відправлятиметься зі станції Медика о 16:22.

У прес-службі відомства зазначили, що для пасажирів, що прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку на автобуси до Перемишля і в зворотному напрямку.

Зокрема, в прес-службі уточнили, другий поїзд «Інтерсіті +» до Польщі - №716/715 Київ - Перемишль - Київ через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль - у період з 16 по 27 жовтня курсуватиме за чинним розкладом, але з обмеженням маршруту до ст. Львів.

Крім того, за інформацією прес-служби, з 16 по 27 жовтня 2017 року, в зв'язку з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі, рух вагонів у складі поїздів №51/52 Варшава/Вроцлав - Львів на ділянці Перемишль - Хурк здійснюватися не буде.

«До початку колійних робіт на ділянці Перемишль - Хурк останній раз вагон Варшава - Львів відправиться з Варшави 14 жовтня і прибуде до Львова 15 жовтня, назад відправлення вагона зі Львова - 15 жовтня, прибуття до Варшави - 16 жовтня. Вагон Львів - Вроцлав останній раз відправлятиметься зі Львова 14 жовтня і прибуде до Вроцлава 15 жовтня, назад відправиться з Вроцлава 15 жовтня і прибуде до Львов 16 жовтня», - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що після завершення робіт з модернізації колії вперше вагон Варшава - Львів відправиться з Варшави 27 жовтня і прибуде до Львова 28 жовтня, а вагон Львів - Вроцлав відправиться зі Львова 27 жовтня та прибуде до Вроцлава 28 жовтня.

Довідка УНІАН. «Укрзалізниця» - публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить до переліку держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, що здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця посідає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter