ПАРЄ стурбована станом здоров’я ув’язних колишніх урядовців України

20:28, 26 січня 2012
Новини ЄС
0 0

І просить звільнити Луценка та Іващенка

Страсбург. 26 січня. УНІАН. Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) стурбована станом здоров’я ув’язних колишніх урядовців України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться в резолюції “Функціонування демократичних інституцій в Україні”, схваленій сьогодні на сесії ПАРЄ в Страсбурзі.

За резолюцію проголосували 69 депутатів, проти - 8, утрималися - 14.

“Асамблея відзначає зі стурбованістю повідомлення, що здров’я колишнього міністра внутрішніх справ Юрія ЛУЦЕНКА та колишнього виконуючого обов’язки міністра оборони Валерія ІВАЩЕНКА, які перебувають в попередньому ув’язненні, швидко погіршується, і що обом потрібно медичне лікування за межами тюремної системи”, - написано в документі.

У зв’язку з цим в резолюції висловлюється заклик звільнити цих осіб в очікуванні суду, щонайменше з гуманітарних причин.

Депутати також висловили стурбованість погіршенням здоров’я колишнього прем’єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО та закликали владу дозволити без передумов проведення медичного обстеження і, за необхідності, надання лікування незалежними лікарями не з тюремної служби.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter