В Україні підтверджено один випадок коронавірусу / фото УНІАН

На сьогодні до Центру громадського здоров’я надійшло 9 повідомлень про підозри на захворювання COVID-19.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

«На сьогодні до Центру громадського здоров’я надійшло 9 повідомлень про підозри на захворювання COVID-19, лабораторні дослідження у вірусологічній референс-лабораторії тривають», - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У Чернівецькій області, де було зареєстровано перший підтверджений випадок COVID-19, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, рішенням якої на території області рекомендовано призупинення навчального процесу у закладах дошкільної, загальноосвітньої та вищої освіти, а також обмеження масових заходів.

Читайте такожКоронавірус в Україні: останні новини станом на 6 березня (онлайн)

Також, як зауважили у МОЗ, по всій Україні у визначених медичних закладах тривають навчання (симуляційні вправи) на випадок фіксації коронавірусу.

Вказується, що Україна готова приймати та лікувати пацієнтів з COVID-19. «У нас є інфекційні бокси, близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, 2 тисячі лікарів-інфекціоністів та 5 тисяч інших медичних працівників, які працюють в інфекційних лікарнях та інфекційних боксах», - додали у МОЗ.

Як повідомляв УНІАН, спалах викликаного новим коронавірусом захворювання було зафіксовано наприкінці грудня 2019 року в найбільш густонаселеному місті Центрального Китаю - 12-мільйонному Ухані. Всесвітня організація охорони здоров'я визнала його надзвичайною ситуацією міжнародного масштабу.

За межами Китаю найбільше тих, що заразилися, в Південній Кореї та Італії.

3 березня було підтверджено перший в Україні випадок коронавірусу – у чоловіка, який з дружиною повернувся з Італії до Чернівців.