Ілюстрація / REUTERS

Кількість інфікованих коронавірусом у США перевищила 100 тисяч осіб. За розрахунками Daily Mail, в місті Нью-Йорк заражені почали вмирати кожні 17 хвилин.

Виклики бригади парамедиків різко зросли на 40%. У відділення невідкладної допомоги надходить до 6,5 тисячі дзвінків щодня. Через великий потік звернень черга на лінії швидкої інколи сягає 170 людей, пише ТСН.

Читайте такожБуде гірше, ніж в Італії: Нью-Йорк назвали новим епіцентром коронавірусної інфекції в США

Відео дня

Представники пожежного департаменту Нью-Йорка закликали громадян дзвонити в швидку тільки в надзвичайних ситуаціях, наприклад, при проблемах із серцем або легенями.

Будь ласка, дозвольте службам надавати допомогу тим, хто найбільше цього потребує. Телефонуйте за номером 911, тільки якщо вам потрібно екстрене лікування", - звернулися вони до жителів міста.

Доктор громадської лікарні Нью-Йорка Стів Кассапідіс порівняв те, що відбувається в місті з пеклом. За його словами, медики не встигають приймати заражених. "Хворих привозять, підключають до апаратів, потім вони вмирають, і коло повторюється. Пацієнтів привозять і привозять", - описав Кассапідіс.

Лікар приватної клініки Нью-Йорка Емад Юссеф розповів, що американські лікарні нагадують військові госпіталі.

"Пацієнти з кисневими масками лежать один за одним від вхідних дверей аж до відділення швидкої допомоги" - зазначив він.

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо 27 березня підкреслив, що в місті достатньо необхідних запасів, щоб пережити наступний тиждень, однак подальші прогнози робити важко.

"Починаючи з 5 квітня ми можемо опинитися в скрутному стані", - зазначив Блазіо. Він також підкреслив, що місту необхідна федеральна і військова підтримка, а також як мінімум 15 тисяч апаратів штучної вентиляції легенів. 

Як повідомляв УНІАН, станом на 28 березня кількість хворих у світі становить 607 тис. 965 осіб. Найбільша кількість зафіксована у таких країнах: Сполучені Штати Америки - 104 тис. 837, Італія - 86 тис. 498, Китай - 81 тис. 996, Іспанія - 65 тис. 58, Німеччина - 53 тис. 340, Франція - 33 тис. 414, Іран - 32 тис. 332, Велика Британія - 14 тис. 751, Швейцарія - 13 тис. 138, Південна Корея - 9 тис. 478.

Читайте також: