Якщо ви не відповідатиме на образи, то людина не зможе більше їх продовжувати / фото ua.depositphotos.com

Під час свого професійного досвіду ви могли стикатися з "відвертою грубістю" від колег по роботі, що вас могло часто засмучувати, проте є просте рішення, як це можна зупинити. Експерт з питань кар'єри Ерін Макгофф дала пораду, як боротися з грубими колегами, пише Mirror. 

За її словами, мовчання може стати виходом, коли йдеться про образи з боку інших працівників. Вона поділилася відео, в якому розіграла сценарій в офісі, де один із співробітників поблажливо ставиться до нового колеги. 

Відеоролик починається з того, що жінка, яку грає Ерін, безневинно говорить колезі, що вона "новий виконавчий асистент". Водночас колега відповідає на це у грубій формі: "О, ти можеш просто сказати, що приносиш своєму босові каву".

Відео дня

Проте замість того, аби різко реагувати та показувати погану поведінку, Ерін радить більш прагматичний підхід. 

"У грубіянів на роботі вразливе его. Вони надмірно компенсують це тим, що принижують вас, щоб відчути себе краще. Просто намагайтеся ігнорувати їх настільки, наскільки це можливо. Тримайтеся сильно - і не давайте їм того, чого вони хочуть", - підкреслила експерт.

Ерін додала, що іншими відповідями на такий жарт також могли б бути:

  • "Я не зовсім зрозумів, що ти сказала?",
  • або жартівливе: "О, я маю принести йому каву? Упс!"

Однак вона радить в деяких ситуаціях взагалі нічого не відповідати, це буде найкращим рішенням.

"Я вважаю, що мовчання надзвичайно ефективне. Здебільшого грубі люди на роботі прагнуть принизити вас, щоб відчути себе краще. Тож, змусивши їх почуватися незручно, вони навчаться більше так не поводитися. Вони сприйматимуть відступ як вибір, який вони зробили, щоб зберегти обличчя, а не як щось, що ви змусили їх зробити", - зауважила Ерін.

За її словами, якщо на грубість реагувати вербально, то це дає їм можливість зачепитися за ще щось, аби принизити вас. 

"Але якщо ви просто можете витримати 3-4 секунди незручного мовчання, ви кидаєте їм виклик на більш глибокому рівні", - запевнила жінка.

У коментарях під відео читачі Ерін подякували їй за поради та попросили створювати більше такого контенту 

"Привіт, Ерін, я дуже ціную твої пости!. Я керую командою з 7 осіб і заохочую їх слідувати за вами", - написав один із користувачів Instagram. 

"Більше такого, будь ласка! Як поводитися з важкими людьми на роботі. Це ж талант!", - зазначив інший підписник. 

"Дякую, що поділилися цим. Раніше я просто мовчав або говорив коротко, а потім завжди відчував себе погано, думаючи, чи не варто було сказати більше, щоб захистити себе. Мені було б легше, якби я отримував визнання за свою роботу, а вони ні", - додав третій користувач. 

Стосунки між людьми 

Раніше мільйонер Раміт Сеті назвав найбільшу помилку, яку роблять пари під час управління сімейним бюджетом. За його словами, якщо одна людина відповідає за прийняття фінансових рішень, то інша може відчувати себе непотрібною у стосунках.

Також експерт з етикету розповів, яку розмову краще не вести під час смс-листування. Він зазначив, що найпоширенішим прикладом розмов, які не мають бути текстовими повідомленнями, є розставання. 

Вас також можуть зацікавити новини: