Спікер розповів про підготовку до засідання парламенту / УНІАН

Позачергове засідання Верховної Ради України буде проведено незабаром, як тільки будуть готові всі законопроекти, що необхідно ухвалити для протидії поширенню коронавірусу.

Про це голова ВР Дмитро Разумков сказав в коментарі телеканалу «Рада» після наради за участю прем’єр-міністра України, представників уряду, керівництва парламенту, фракцій.

Разумков зазначив, що на нараді «не було політики, а є розуміння відповідальності парламенту перед тими викликами, які стоять сьогодні перед всією країною, на жаль, не лише країною, але й усім світом».

«Ми починаємо працювати, більш ретельно готуючись до позачергового засідання ВР. Воно відбудеться незабаром, як тільки будуть готові всі законопроекти, які необхідно буде розглянути на позачерговому засіданні, пов'язані з боротьбою та протидією коронавірусу», - заявив голова парламенту.

Читайте такожПозачергове засідання Ради перенесено – джерела

На запитання, чи обговорювалися умови щодо місця проведення засідання, бо депутати бояться збиратися в сесійній залі, Разумков відповів: «Я впевнений, що це відбудеться нормально. Ми підготуємось, в нас є декілька варіантів проведення такого засідання».

Він зазначив, що серед цих варіантів можливим є і проведення позачергового засідання на стадіоні.

Голова ВР також заявив, що буде створено Антикризовий штаб на чолі з прем’єр-міністром.

Як повідомляв УНІАН, раніше про можливість засідання парламенту на відкритому майданчику, у тому числі - стадіоні, заявили у "Слузі народу".

Читайте також:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram