Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Гройсман переконаний у можливості за кілька місяців досягти прогресу в реформуванні ВР

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман переконаний, що за декілька місяців можна досягти значного прогресу в реформуванні українського парламенту.

Фото УНІАН
За кілька місяців досягти прогресу в реформуванні ВР / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав в інтерв'ю каналу "Рада".

Спікер нагадав, що напередодні український парламент затвердив рекомендації Європейського парламенту щодо внутрішньої реформи Верховної Ради. "Скільки б ми виборів не проводили, але якщо ми не змінимо систему на кшталт європейської системи парламентаризму, нічого не буде змінюватися", - заявив він.

Сироїд очікує позитивних наслідків від реформи ВР за пропозиціями місії Кокса

За словами Гройсмана, відповідні 52 рекомендації після їх впровадження дадуть можливість будувати якісний законодавчий процес за кращими стандартами європейського парламентаризму.

"Є попереднє рішення наших європейських партнерів про те, що буде окрема місія, яка буде допомагати нам, спільно з нашими колегами, народними депутатами, впроваджувати ці зміни. Я переконаний у тому, що за декілька місяців можливо досягти значного прогресу щодо реформування українського парламенту", - сказав голова ВР.

Гройсман виступає за повне виконання рекомендацій Кокса для модернізації Ради

Як повідомляв УНІАН, у Брюсселі з 29 лютого по 2 березня відбувся "Український тиждень". Тоді Пет Кокс, який очолює місію Європарламенту з реформування ВР, представив звіт із низкою рекомендацій, які дозволять покращити роботу парламенту України.

15 березня Верховна Рада своєю постановою схвалила ці рекомендації.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку