У Європарламенті заявили про готовність пришвидшити роботу з надання Україні безвізового режиму

23:41, 18 липня 2016
779 1

Делегація Альянсу лібералів та демократів за Європу (ALDE) на чолі з Гансом Ван Бааленом та Пєтрасом Ауштрявічусом запевнила у готовності максимально пришвидшити роботу щодо схвалення рішення про запровадження ЄС безвізового режиму для громадян України восени цього року.

president.gov.ua

Про це йшла мова  під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

Як зазначають у прес-службі, глава держави закликав депутатів Європарламенту сприяти якнайшвидшому завершенню ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у контексті результатів консультативного референдуму у Нідерландах.

Читайте такожДоповідь по безвізовому режиму з Україною буде представлена в Європарламенті 5 вересня

Крім того депутати Європейського Парламенту запевнили у готовності максимально пришвидшити роботу щодо схвалення рішення про запровадження ЄС безвізового режиму для громадян України восени цього року.

«Україна виконала свою частину зобов’язань. Тепер черга ЄС дотриматись власних зобов’язань», - наголосив Пєтрас Ауштрявічус.

Як повідомляв УНІАН, 20 квітня Європейська комісія запропонувала Європарламенту і Раді Європейського союзу скасувати візи для громадян України.

Ця пропозиція є наслідком позитивної оцінки, наданої Єврокомісією у грудні минулого року. У ній, зокрема, міститься підтвердження того, що Україна вдало виконала усі критерії у рамках плану дій для візової лібералізації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter