Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Ющенко дав доручення голові СБУ

Дріжчаний звітував Президенту

Президент України Віктор ЮЩЕНКО доручив голові Служби безпеки України Ігорю ДРІЖЧАНОМУ до кінця року зміцнити кадровий потенціал спецслужби.

Як повідомляє прес-служба Президента, про це йшлося на зустрічі В.ЮЩЕНКА і І.ДРІЖЧАНОГО.

Зокрема, Президент доручив голові СБУ до кінця року вжити заходів, спрямованих на зміцнення кадрового потенціалу служби – в тому числі через атестування її особового складу, запровадження нових підходів до підбору, підготовки та виховання кадрів. У цьому зв’язку В.ЮЩЕНКО відзначив важливість зусиль по боротьбі з корупцією та іншими правопорушеннями всередині самої Служби безпеки, - йдеться в повідомленні.

Керівник СБУ поінформував главу держави про результати роботи спецслужби за 9 місяців поточного року, а також про хід виконання рішень колегії СБУ, що відбулася у липні за участю В.ЮЩЕНКА.

Також на зустрічі з Президентом І.ДРІЖЧАНИЙ повідомив В.ЮЩЕНКУ про позитивні результати роботи органів безпеки по лінії контррозвідки, боротьби з незаконним розповсюдженням зброї та засобів масового ураження. За матеріалами СБУ, іншими правоохоронними органами з початку року було порушено близько 3000 кримінальних справ, вжито заходів щодо запобігання втрати державою цінностей на суму понад 1,5 млрд. гривень.

У свою чергу, Президент відзначив позитивну динаміку, яка відбувається в контексті реформування СБУ та вдосконалення форм і методів її роботи. Йдеться, зокрема, про покращення міжвідомчої координації, скорочення зайвих управлінських ланок та зміцнення регіональних підрозділів, водночас з посиленням контролю за їх діяльністю.

Глава держави, окрім того, схвалив заходи керівництва Служби, спрямовані на подальше реформування спецслужби.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку