"Кремлівське кривосуддя": російські слідчі "знайшли" Яценюка і на війні в Придністров'ї

17:27, 13 вересня 2017
Політика
31 0

З метою всебічного та об'єктивного розслідування" "чеченської справи Яценюка" російські "слідчі" знайшли фотографію членів УНА-УНСО у 1992 році в Придністров'ї.

фото УНІАН

ВУ Росії заявили, що екс-прем'єр-міністр України, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк брав участь у бойових діях в Придністров’ї. Про це своїй сторінці у соцмережі Facebook написала прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо.

"Тепер кремлівське кривосуддя закидає Арсенію Яценюку ще й участь у бойових діях в Придністров’ї. З метою "всебічного та об’єктивного розслідування" "чеченської справи Яценюка" російські "слідчі" знайшли фотографію членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров’ї. На ній "росексперти" "змогли" ідентифікувати Арсенія Яценюка", - написала Лаппо.

Вона також опублікувала фото з матеріалів розслідування, на підставі якого було винесено рішення Ессентукського суду про заочний арешт Яценюка.

Нагадаємо, у вересні 2015 року глава слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін заявив, що слідство має інформацію про нібито особисту участь Яценюка у бойових діях у Чечні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter