Янукович похвалив податкову за партнерські відносини

16:44, 02 липня 2007
Політика
764 0

Привітання прем’єра з професійним святом

Віктор ЯнуковичПрем’єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ привітав працівників Державної податкової служби України з професійним святом.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Кабінету Міністрів України, у своєму вітанні В.ЯНУКОВИЧ наголошує, що “успішна діяльність податкової служби, її партнерські відносини з платниками податків створюють додаткові можливості для розвитку економіки, підприємництва, становлення малого та середнього бізнесу, утвердження позитивного іміджу нашої держави”.

Прем’єр-міністр переконаний, що податківці й надалі робитимуть усе можливе для забезпечення зростання економічного потенціалу України, поліпшення добробуту співвітчизників.

“Відкритість органів податкової служби, прагнення покращити роботу з платниками, громадськими організаціями, які захищають їх інтереси, збільшити кількість та якість послуг, що надаються, сприятимуть гармонізації відносин у суспільстві”, - підкреслює В.ЯНУКОВИЧ у своєму вітанні.

Прем’єр-міністр щиро зичить працівникам податкової служби України здоров`я, благополуччя та трудових звершень у справі служіння українському народові.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter