Нелегітимний прем`єр Криму погрожує кримінальними справами українським військовим

18:36, 02 березня 2014
Політика
7 0

Нелегітимний голова Ради міністрів Криму Сергій Аксьонов заявляє, що українські військові в регіоні «в масовому порядку» починають підтримувати владу автономії і погрожує кримінальною відповідальністю тим, хто не підпорядковується Криму, передає кореспондент УНІАН .

Аксьонов / Радіо Свобода

«Українські військові, які дислокуються в Криму, в масовому порядку заявляють про свою підтримку законно обраній владі Криму. Вдячний їм за патріотизм. Військові люди - особлива каста. Вони особливо гостро розуміють небезпеку бойових дій, і я впевнений , разом з нами зроблять все можливе, щоб не допустити кровопролиття, протверезити горе- політиків, які осіли зараз у Києві. Військові не хочуть і не будять гвинтиками в руках бандерівців. Хлопці - офіцери і солдати Криму - за нами!” , - зазначив Аксьонов.

Читайте такожСамопроголошений премєр АРК підпорядкував собі силовиків та звернувся по допомогу до Путіна

”Хочу попередити командирів, які штовхають своїх солдатів на протиправні дії , що стосовно них будуть вживатися заходи, визначені законами. Всі, хто не підкоритися , будуть відповідати за всією суворістю закону в кримінальному порядку. Солдати і офіцери, чітко сприймайте свої обов`язки щодо захисту інтересів громадян автономії!» - йдеться у відеозверненні Аксьонова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter