Сліденко має намір виїхати з України \ фото УНІАН

Суддя Конституційного суду України Ігор Сліденко натякнув, що планує виїхати з країни.

Читайте також"Мені подзвонили і сказали, що собі веду неправильно": суддя КСУ Сліденко пояснивши, чому написавши заяву про відставку

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на брифінгу.

Говорячи про те, що в серпні отримав листа про певні порушення, пов'язані з декларуванням, Сліденко зауважив, що адав свої пояснення Національному агентству з питань запобігання корупції письмово.

На його думку, це "приниження" для будь-якого судді - приходити до органу, який створений законом ad hoc.

"Я маю на увазі НАЗК. Який не є конституційним органом, зауважте... Це приниження для судді - ходити до них туди. Але я повинен був це зробити. І я це зробив. Просто я це зробив у письмовій формі і відправив поштою", - пояснив суддя.

За словами Сліденка, після отримання цього листа вже через 20 годин йому зателефонували і повідомили, що його пояснення є незадовільними.

"Завдання було інше - завдання було виписати мені протокол. І потім пан Веніславський (представник президента у КСУ Федір Веніславський - УНІАН) цим протоколом бравірував би перед усією державою. Мене знеславили. Моя репутація знищена. Назавжди. В цій державі. Тому навряд чи я більше тут буду залишатися", - сказав він.

На уточнення, чи він має на увазі "залишатися в державі", Сліденко відповів: "Так".

Скандал навколо КСУ