Жіночий рух партії «ЗА МАЙБУТНЄ» передав сьогодні до Офісу Президента пів мільйона підписів за відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

У партійній організації заявляють, що Україна досі не готова до епідемії COVID-19, незважаючи на те, що в Міністерства охорони здоров'я було для цього пів року й достатньо фінансування.

«Усі фахівці – науковці, інфекціоністи, лікарі й навіть політики – попереджали: восени на нас чекає потужна хвиля коронавірусу. Вони буквально кричали: треба до неї готуватися! Коли сформували фонд для протидії COVID-19, була надія, що влада правильно розподілить ресурси. Але з майже 65 млрд грн більше половини пішло на будівництво та ремонт доріг», – заявила під час акції лідерка Жіночого руху партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ірина Суслова.

Жіночий рух політсили звернувся безпосередньо до лідера правлячої партії Президента Зеленського.

«Пане Президенте, пам’ятайте, на вас –  найбільша відповідальність. Бо степанови приходять та йдуть, а глава держави відповідає перед своїм народом і перед майбутніми поколіннями. Ми хочемо, щоб ви знали правду! Ми хочемо, щоб ви визначились, з ким ви: з Україною чи з міністром Степановим? Якщо з Україною, то вже сьогодні–завтра цей міністр має піти у відставку!» – заявила Суслова.

Нагадаємо: напередодні лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця заявив, що уряд не зробив нічого, щоб захистити людей від коронавірусу. Тому політсила вимагатиме від Президента відставки Степанова й передасть Зеленському зібрані за відставку міністра підписи.

«Ми повинні робити висновки й  по уряду, і по Міністерству охорони здоров’я. Наша партія зібрала пів мільйона підписів за відставку керівника МОЗ. Через їхню бездіяльність умирають українці! І вони повинні відповідати!» – сказав Палиця у вівторок з парламентської трибуни.

Звернення і підписи під ним офіційно передали Президенту й отримали реєстраційний номер вхідної кореспонденції в ОП. У партії вважають, що Президент Зеленський тепер зобов'язаний відреагувати на це звернення.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram