Середа,
27 вересня 2017
Наші спільноти

ЗМІ: Неконтрольована восьмитонна китайська станція може впасти на Землю

Запущена Китаєм у 2011 році орбітальна станція «Тяньгун-1» поступово сходить з орбіти і може впасти на Землю в непередбаченому місці.

космос / www.ninfinger.org
Якщо її уламки впадуть на населену територію, це буде дійсно не найкращий день, кажуть експерти / www.ninfinger.org

До такого висновку приходять деякі спостерігачі, які стежать за траєкторіями навколоземних об'єктів за допомогою аматорських телескопів і камер, повідомляє "Газета.Ru" з посиланням на Space.com.

Такої думки дотримується Томас Дорман, неодноразово стежив за прольотами восьмитонної станції, яка з березня цього року втратила зв'язок з землею. «Якщо я правий, Китай буде чекати до останньої хвилини, щоб сказати світові, що у них проблема зі станцією», - сказав Дорман.

Вчені описали можливі хімічні та фізичні властивості "Планети Х"

«Якщо її уламки впадуть на населену територію, це буде дійсно не найкращий день... Ймовірність мала, але іноді такі речі трапляються, тому треба бути насторожі», - вважає він. У березні представники китайського центру підготовки космонавтів пояснили, що втрата телеметрії зі станцією може призвести до неконтрольованого її сходу з орбіти в майбутньому. На думку Дона Чена, експерта вашингтонського дослідницького центру Heritage Foundation, викликає підозру те, що китайська влада так і не оголосила передбачуване місце і час сходження. «Це може говорити про те, що сходження з орбіти буде неконтрольованим», - вважає експерт.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку