false

Адаптуватися і не завмирати бездіяльно в цьому щохвилини мінливому світі - це те, чого не вчать в школах і університетах, але це те, без чого digital нішу неможливо уявити. 2020 показав всю важливість і актуальність інтернет-професій — часи непередбачуваності практично не позначилися на зайнятості SMM, PPC, email, таргетологов, лінкбілдерів, SEO, контент-маркетологів та інших digital-фахівців.

Чому це так, і як довго digital-професії будуть актуальними? Чим саме займається кожен з фахівців? Які обов'язки та відмінності? Яка з цих професій підходить саме тобі?

28 січня з 10.00 до 17.00 пройде безкоштовна онлайн-конференція Digital Start Day, щоб відповісти на всі питання, що хвилюють новачків і тих, хто тільки придивляється. 

На конференції виступлять 13 провідних спікерів з ТОП-компаній українського digital-Webpromo, eSputnik, Signum, Kiwi agency, B91 Targeting Agency, Refer.ru та інших. Кожен з них готовий поділитися власними відкриттями і дослідженнями актуальності професії зсередини, розповісти, як проходили шлях від Джуніора до топових позицій, скільки можна заробити спочатку і яких фінансових висот можна досягти. 

Актуальна інформація і особистий досвід наших спікерів зорієнтують початківців фахівців в тому, яку професію вибрати, як розвиватися і як отримати першу роботу. Крім того, топові фахівці розкажуть, як напрацювати досвід і використовувати його, щоб не застрягти в позиції "вічного джуна".

Слухачів конференції чекають 7 годин унікального контенту зсередини інтернет-професій-особисті спостереження, дослідження, прогнози, напуття і, звичайно, натхнення. 

Безкоштовний онлайн-формат для всіх учасників конференції

Зареєструйтеся на конференцію Digital Start Day і приймайте участь в зручному онлайн-форматі — дивіться в будь-якій точці світу з будь-якого пристрою з можливістю отримати відповіді на свої питання в реальному часі. 

Крім цього, всі зареєстровані слухачі отримають запис конференції та презентації спікерів, сертифікат про участь у конференції, подарунки від партнерів, сертифікат на 1000 грн для навчання на курсах WebPromoExperts, і бонус — запис семінару як стати крутим інтернет-маркетологом з нуля за 2 місяці. 

Зареєструйтеся і встигніть дізнатися більше про актуальні digital-професії у 2021 році! 

Зареєструватися

Вам може бути цікаво: https://webpromoexperts.net/courses/kursi-seo-optimizacii/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram