У правоохоронних органах інформацію не коментують / фото Wikimedia Commons

Начальник одеського залізничного вокзалу Олег Сирота спростовує своє затримання і стверджує, що є свідком у справі, через яку 7 лютого проводилися слідчі дії.

Про це йдеться у заяві прес-центру регіональної філії «Одеська залізниця».

Зазначається, що начальник станції Одеса-Головна сьогодні був на робочому місці і продовжує працювати. У відомстві також стверджують, що інформація про затримання, поширена ЗМІ, не відповідає дійсності.

Читайте такожУ Києві затримали на хабарі заступника директора державного підприємства

«Зараз я перебуваю на своєму робочому місці і продовжую виконувати посадові обов'язки. Дійсно, вчора правоохоронцями проводилися слідчі дії на території одеського вокзалу. Крім того, можу повідомити, що мене викликали на допит як свідка», - процитували Сироту в прес-центрі.

У правоохоронних органах офіційно цю інформацію і учорашні слідчі дії не коментують.

Як повідомляв УНІАН, 7 лютого джерело в правоохоронних органах розповіло, що в систематичних хабарах правоохоронці нібито викрили начальника залізничного вокзалу станції Одеса-Головна Олега Сироту. У четвер увечері на вокзалі були проведені оперативні заходи, включаючи обшуки в адміністративних приміщеннях. Зазначалося, що керівник нібито підозрюється в тому, що вимагав гроші від підприємців за можоливість працювати на території вокзалу.

Олег Сирота - відомий у минулому чиновник, який обіймав керівні посади у системі міської і обласної влади. Зокрема, він був головою Малиновської районної адміністрації Одеси, очолював управління інженерного захисту території та розвитку узбережжя міськради, обіймав посаду начальника головного управління розвитку інфраструктури та енергозабезпечення обласної адміністрації.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram