Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Інтеграції в ЄС найбільше заважають корупція та повільні реформи - опитування українців

Українці вважають, що інтеграції України в Європейський Союз заважають корупція та повільний темп реформ (43%), недостатній економічний розвиток України (41%) та низький рівень життя населення (36%).

REUTERS
REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать дані опитування, які під час круглого столу "Як українці розуміють євроінтеграцію: очікування та настрої суспільства" представила політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Марія Золкіна.

Водночас, згідно з результатами опитування, 27% вважають, що на заваді євроінтеграції України стоїть агресія Росії і воєнні дії на Донбасі; 22% називають перешкодою позицію західних держав-членів, які не прагнуть бачити Україну членом ЄС.

Майже половині українців не вистачає грошей, щоб відчути себе європейцями - опитування

20% вважають, що на шляху до ЄС стоять проблеми з демократією та правами людини в Україні.

Дослідження провели Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова в період з 14 по 22 листопада 2015 року в усіх регіонах України за винятком Криму та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2009 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

50% українців вважають, що країна виграє від вступу в ЄС - опитування

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку