Міносвіти: Топ-10 спеціальностей за кількістю бюджетників очолили майбутні вчителі і медсестри

14:10, 10 серпня 2016
868 0

Підведені попередні підсумки вступної кампанії 2016 року.

Определены ТОП-10 специальностей с наибольшим объемом бюджетных мест / Фото УНИАН

У трійку спеціальностей з найбільшим обсягом бюджетних місць увійшли спеціальності "Середня освіта" - 13 тис. 307 місць, "Медсестринство" – 8 тис. 810 місць, і "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" – 7 тис. 407 місць.

Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України.

Читайте такожНа педагогічні спеціальності зарахували абітурієнтів з найнижчими балами - Міносвіти

При цьому зазначається, що при визначенні ТОП-10 спеціальностей з найбільшим обсягом бюджетних місць враховувалася загальна кількість зарахованих на бюджетні місця на всіх рівнях і ступенях освіти (бакалавр, магістр, спеціаліст і молодший фахівець), а також бюджетні місця як державних, так і комунальних внз.

Як зазначив директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Олег Шаров, на першому місці майбутні вчителі для середньої школи – "це і вчителі географії, вчителі історії та вчителі біології, тобто спеціальність одна, але дуже широка".

Читайте такожВ Міносвіти назвали топ-10 вузів, де збільшено кількість місць держзамовлення

Четверте і п'яте місця в рейтингу займають спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" - 7 тис. 267 місць, і "Фінанси, банківська справа і страхування" – 6 тис. 450.

На шостому місці спеціальність "Галузеве машинобудування" – 6 тис. 050 місць, а спеціальність "Право" знаходиться лише на сьомій сходинці – 5 983 тис. місць.

Восьме і дев'яте місця займають "Облік та оподаткування" – 5 тис. 908 місць, і "Початкова освіта" – 5 тис. 287 місць.

Закриває десятку спеціальність "Комп'ютерні науки та інформаційні технології", її в цьому році будуть освоювати 4 985 тис. студентів-бюджетників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter