У Макіївці Донецької області повісився учень 9-го класу, який був вимушений перейти до школи № 19 із ліквідованої міськрадою селищної школи № 3.

Про це кореспонденту УНІАН повідомила керівник батьківського комітету закритої школи № 3 Ганна НАЗІПОВА, яка продовжує відстоювати в судах право на відновлення роботи ліквідованої школи.

Вона повідомила, що живе по сусідству з сім`єю, де сталася трагедія. «Повісився хлопчик, учень 9-го класу. Він зі школи № 3 перейшов до школи № 19. Він живе поряд. Він повісився вчора ввечері у дворі будинку, на турніку», - сказала Г.НАЗІПОВА.

За її словами, хлопчик залишив передсмертну записку: «Мама, тато, пробачте, я так більше жити не можу».

А що там, я не знаю, чого він так жити не може», - сказала Г.НАЗІПОВА й додала: «Я не знаю, чи були конфлікти у нього, він нікому нічого не говорив останнім часом взагалі. Маму його я добре знаю, ми навчалися разом в одній школі № 3, тут всі один одного знають. Він був єдиною дитиною у батьків».

На запитання, чи могла його смерть бути пов`язана з тим, що хлопчик так і не зміг адаптуватися до нової школи й нового класу, Г.НАЗІПОВА відповіла: «Я не знаю. Не знаю, ніхто не може зрозуміти, що сталося, що його підштовхнуло. Нехай розбирається міліція тепер, влада наша. Хай вони самі розбираються, чому наші діти вкорочують собі життя».

 

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram