Манор Соломон забив перший гол за донецький Шахтар / shakhtar.com

У Белеку (Туреччина) на газоні Regnum Sports Center завершився контрольний матч донецького Шахтаря і польського Леха з Познані.

Гра завершилася з рахунком 3:0, повідомляє офіційний сайт донецького клубу.

Донеччани провели гру проти польського клубу з великою територіальною та ігровою перевагою. А вирішальний момент у грі трапився на 31-й хвилині.

Подача з кута поля призвела до того, що півзахисник Леха Філіп Мархвіньскі зачепив м'яч головою і продовжив пас на дальню штангу, де Мораєс холоднокровно обробив, пробив і не схибив - 1:0.

Після голу гірники не перестали проявляти активність на чужій половині поля. А під завісу гри подвоїли свою перевагу. На 84-й хвилині стався перший гол Манора Соломона за "Шахтар". Гравець прийняв м'яч після прихованого пасу від Веллінгтона Нема, переклав під праву ногу і потужно пробив в дальній кут - 2:0.

Нарешті, на останній хвилині гри "гірники" довели свою перевагу до великої. Кайоде завершив чудову комбінацію за участю Тотовицького і Соломона - 3:0.

На рахунку новачка Шахтаря Манора - гол плюс пас в цій грі.

Таким чином, "гірники" здобули другу перемогу за день на зборі в Туреччині.

Як повідомляв УНІАН, раніше сьогодні донецький Шахтар обіграв данський Хобро з рахунком 2:1.