Олександрія перемогла Чорноморець в гостьовому матчі Прем'єр-ліги / Футбол 24

В Одесі на стадіоні "Чорноморець" завершився стартовий матч 22-го туру чемпіонату української футбольної Прем'єр-ліги, в якому "Чорноморець" приймав "Олександрію".

Матч завершився з рахунком 0:3, повідомляє офіційний сайт змагань.

Зустрічалися команди з різних полюсів турнірної таблиці. Якщо олександрійці знаходяться в лідируючій трійці, то "Чорноморець займає передостаннє місце.

І гості досить легко довели свою перевагу в класі. Вже на 5-ій хвилині після навісу з флангу м'яч заметушився у штрафному Чорноморця, і Міщенко, який намагався врятувати ситуацію, потрапив м'ячем у Сітало, від ноги якого снаряд залетів у ворота.

А в середині тайму, на 32-й хвилині, Гречишкін навісив з кутового, і набіг Бабогло з лінії воротарського майданчика переправив м'яч у ворота - 0:2. Нарешті, через 7 хвилин, на 39-й, довгий пас зі штрафного з центру поля був ідеально точний: Сітало груди скинув м'яч і другим дотиком завдав точний удар - 0:3.

Єдиний реальний момент у господарів поля "запоров" на 11-й хвилині Володимир Аржанов, який не реалізував пенальті.

У другому таймі олександрійці спокійно довели матч до итоговоой перемоги.