Карім Бензема / REUTERS

У п'ятому турі іспанської Прімери мадридський "Реал" на виїзді грав з "Севільєю" і здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

У першому таймі на полі було багато боротьби, але мінімум гольових моментів. "Реал" зумів забити вже після перерви: Карвахаль м'яко навісив у штрафну, а француз завдав влучного удару головою.

Пізніше на поле вийшов Чічаріто, якому вдалося розпечатати ворота гостей, але арбітр зафіксував офсайд.

Таким чином, "Реал" набрав 11 очок і наразі посідає друге місце у турнірній таблиці Прімери. У "Севільї" в активі 10 очок і п'яте місце.

"Севілья" - "Реал" - 0:1

Гол: Бензема, 64

"Севілья": Вацлік, Навас, Дієго Карлос, Каррісу (Ноліто, 81), Регілон, Банега, Фернандо, Хордан (Ернандес, 69), Окампос, де Йонг, Васкес (Торрес, 52)

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Варан, Рамос, Менді, Кроос, Каземіро, Родрігес (Вальверде, 76), Бейл, Бензема, Азар (Л. Васкес, 90)

Попередження: Банега, Хордан - Карвахаль, Рамос

УНІАН раніше також повідомляв про те, що "Барселона" сенсаційно поступилася "Гранаді".