Малиновський допоміг Аталанті перемогти / фото twitter.com/atalanta_bc

"Аталанта" у 31-му турі італійської Серії А приймала "Сампдорію" та здобула перемогу з рахунком 2:0.

У складі переможців результативною дією відзначився півзахисник Руслан Малиновський.

Українець вийшов на поле на 69-й хвилині, а на 75-й зробив подачу з кутового, який головою замкнув Рафаель Толой. Це був перший гол "Аталанти" в цій грі. Крапку поставив Луїс Муріель на 85-й хвилині.

"Аталанта" набрала 66 очок і посідає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії, відстаючи від "Лаціо" на два пункти.

Руслан Малиновський в нинішньому сезоні провів за клуб з Бергамо 36 матчів, забив 6 голів і зробив 4 передачі у всіх турнірах.

Огляд матчу опублікував офіційний YouTube-канал Серії А.

УНІАН раніше повідомляв про те, що Малиновський потрапив у збірну найкращих футболістів туру в чемпіонаті Італії.