Віта Семеренко посіла 6-е місце в спринті / biathlon.com.ua

В Оберхофі (Німеччина) завершилася жіноча спринтерська гонка 4-го етапу Кубка світу з біатлону, в якій найкращою з українок була Віта Семеренко.

Українка фінішувала на 6-му місці, з загальним відставанням від переможниці гонки в 29,1 секунди, повідомляє офіційний сайт змагань.

Наша спортсменка жодного разу не промахнулася на вогневих рубежах і тримала досить високу швидкість проходження дистанції, програвши переможниці гонки менше, ніж півхвилини.

Анастасія Меркушина також ідеально відстріляла, але посіла 35-те місце, не зумівши підтримати високу швидкість проходження дистанції - 1 хвилина, 28,3 секунди відставання.

Ще три українки не потрапили навіть у Топ-60 і не виступлять у суботньої гонки переслідування - Валентина Семеренко посіла 65-е місце, Юлія Джима - 68-е, а Валентина Журавок - 86-е.

Переможницею сьогоднішньої гонки стала Ліза Витоцци з Італії, з підсумковим результатом проходження траси в 22 хвилини, 34,6 секунди (0 промахів).