Фото www.depo.ua

У Тернополі викрили працівницю банку, яка привласнювала депозитні кошти клієнтів.

Як повідомили УНІАН в прес-службі обласної прокуратури, встановлено,  що впродовж 2012-2017 років службова особа однієї з банківських установ, умисно з корисливих мотивів без відома та згоди клієнтів банку здійснювала незаконні дії щодо розпорядження коштами, які перебували на їх депозитних рахунках.

Читайте такожЖителя Тернополя шахраї ошукали на понад 15 тисяч гривень, продавши під видом золотих прикрас біжутерію

У час сплати відсотків чи депозиту вибраного депозитного рахунку,  жінка спрямовувала кошти на відкритий рахунок своєї матері чи на свій особистий рахунок, а не фактичному власнику рахунку. На даний час відомо про привласнення нею коштів понад 35 тис. 284 грн, чим завдано збитків банківській установі на зазначену суму.

Жінці повідомлено про підозру, триває досудове слідство у кримінальному провадженні за ч.2, ч.3 ст.191, ч.1, ч.2 ст.200, ч.1,ч.3 ст. 362 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, незаконні дії з документами на переказ (підробка), вчинена повторно,  вчинення несанкціонованих змін інформації, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах (комп`ютерах), автоматизованих системах,особою, яка має право доступу до неї, вчинені повторно).