Сюжет дня: Повернення Росії до ПАРЄ
 • Повернення Росії до ПАРЄ

  Повернення Росії до ПАРЄ

  Делегація Росії в ПАРЄ з квітня 2014 року перебуває під санкціями, накладеними на неї через анексію Криму. Згідно до відповідної резолюції, російських депутатів позбавили права голосу в ПАРЄ, а також права бути представленими в її керівних органах.

  У відповідь на це Росія припинила сплачувати внески до організації, що згодом призвело до бюджетної кризи в ПАРЄ. 

  Попри це санкції проти російської делегації кілька разів продовжували, а у відповідних резолюціях Асамблея знову й знову закликала Кремль повернути Крим, припинити військову агресію на Донбасі й вивести російські війська з території України.

  Втім поступово в Парламентській асамблеї Ради Європи почали пропонувати регламентні зміни в правила і процедури асамблеї, які могли б ускладнити процедуру збереження санкцій проти Росії.

  Напередодні весняної сесії ПАРЄ, яка проходила з 8 по 12 квітня 2019 року в Страсбурзі, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд запропонував змінити правила Ради Європи для того, щоб повернути російську делегацію до ПАРЄ. 

  На сесії в Парламентській асамблеї Ради Європи, яка розпочалася 24 червня 2019 року в Страсбурзі, дозволили делегації Російської Федерації повернутися в сесійну залу Асамблеї з відновленням усіх прав без виконання жодних умов, які стосуються відновлення територіальної цілісності і суверенітету України, в тому числі припинення окупації Криму та окремих частин Донбасу.

  Останнє оновлення: 31.01.2020 16:44

Новини про повернення Росії в ПАРЄ

Стрічка новин
завантаження...
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності