Сюжет дня : Ситуація з коронавірусом у світі

Ситуація з коронавірусом у світі

Про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань влада Китаю заявила наприкінці грудня 2019 року. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу. Він передається від людини до людини, інкубаційний період триває від 2 до 12 діб.

Всесвітня організація охорони здоров'я 30 січня оголосила надзвичайну ситуацію міжнародного значення у зв'язку з поширенням коронавірусу з Китаю. 11 березня 2020 року ВООЗ оголосила, що поширення нового коронавірусу досягло стадії пандемії, оскільки охоплені більшість країн і всі континенти.

Лабораторії країн світу зараз активно працюють над створенням вакцини від коронавируса, деякі з них вже на фінішній стадії.

Станом на 27 листопада в світі зафіксовано 61 026 993 випадки інфікування коронавірусом. При цьому 1 432 817 людей стали жертвами коронавірусної інфекції, понад 39 11 014 людей одужали від коронавірусу.

Новини про ситуацію з коронавірусом з Китаю у світі

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності