Жорін висловився щодо Саміту миру та його значення / скріншот

Майор ЗСУ, заступник командира Третьої окремої штурмової бригади Максим Жорін наголосив, що українцям не варто сприймати Саміт миру як панацею, яка принесе перемогу вже завтра. Він написав у своєму Telegram-каналі, що за Україну нам ще доведеться боротися.

"Всі міжнародні події є важливим, але лише одним із інструментів, який дозволяє укріпити позиції України в дипломатичній площині. Для фінального результату все одно повинен бути комплекс заходів - разом з посиленням наших оборонних можливостей, розбудовою власного ВПК, успіхами на фронті та мілітаризацією суспільства", - пояснив військовий.

На його думку, ключовим результатом саміту має стати прийняття світом головної тези - мир можливий лише на умовах України. Також важливо, аби союзники усвідомили необхідність постійної підтримки України, в тому числі надання озброєння.

Відео дня

Єдине, чого не хочеться - щоб українське суспільство сприймало це як панацею, що принесе завтра перемогу. Ми маємо жити реаліями, де РФ війну завершувати не збирається. Де нам за свою державу ще доведеться боротись", - підсумував Жорін.

Мирний саміт у Швейцарії - основні новини

На полях Глобального саміту миру у Швейцарії президент Зеленський зустрівся із віцепрезиденткою США Камалою Гарріс; обговорив зі Вселенським Патріархом Патріархом Варфоломієм гуманітарну підтримку України; провів зустрічі із президенткою Грузії Саломе Зурабішвілі та президентом Чилі Габріелем Боричем.

В Офісі президента зазначили, поточний саміт є "інавгураційним і початковим", тому що він запускає процес і не має на меті вирішити всі проблеми, пов’язані з агресією РФ. Під час заходу учасники обговорять три теми: ядерна безпека, продовольча безпека та звільнення всіх полонених і депортованих українців.

Зеленський закликав країни-учасниці мирного саміту у Швейцарії до активної роботи над Формулою миру, щоб на другому Самміті вже зафіксувати реальний кінець війни, яку розпочала Росія.

Вас також можуть зацікавити новини: