Знищений російський танк / фото УНІАН

За найскромнішими підрахунками, вартість знищених підрозділами СБУ танків росіян – більше 2 мільярдів доларів. Про це пише політолог, екс-нардеп Олександр Черненко

Експерт коментує інформацію про 1006 танків, які підрозділи СБУ знищили за час великої війни. "Підрахував у яку цифру видатків вилились агресору такі втрати. Вартість одного російського танку  залежно від моделі – від $2-3 млн за Т-72 до $4,5 млн за новий Т-90 "Прорив". Припустимо, що танків старої моделі у росіян більше. За найскромнішими підрахунками вартість знищених танків ворога більше 2 мільярдів доларів!", повідомляє екс-нардеп. 

Черненко нагадує, що крім танків підрозділи СБУ нищать і іншу дорогу російську техніку. "БТРи артилерійські системи, радіолокаційні установки тощо. А нещодавно дрони Служби знищили вже третю російську РЛС, кожна з яких вартує 100 млн. доларів. Зазначу, що СБУ постійно демонструє кадри бойової роботи своїх підрозділив. Кожна знищена одиниця техніки має підтвердження", акцентує політолог. 

Відео дня

"Констатуємо, що підрозділи Служби знищили більше танків ворога, ніж нам передали танків всі країни-союзники разом узяті. А росіяни все частіше кидають у м’ясні штурми квадроцикли або взагалі піхоту без прикриття броні. І все рідше танки. Їх радянські запаси суттєво скоротились, а російська промисловість не встигає за темпами втрат. І знищена підрозділами СБУ тисяча танків зіграла тут надважливу роль", резюмує Черненко. 

Нагадаємо раніше стало відомо, що підрозділи СБУ знищили за час великої війни 1006 танків ворога. Найбільшу кількість ворожої бронетехніки було знищено під час жорстоких боїв у Донецькій та Харківській областях. Більшість танків було уражено ще на початкових рубежах для наступу – до того як вони виходили на штурм українських позицій. Частину танків вдалося знищити разом із їхніми екіпажами.