ІДІЛ розробила правила утримання рабинь - Reuters

11:08, 29 грудня 2015
Світ
1355 0

«Ісламська держава» розробила детальні правила утримання рабинь. Поширені теологами «Ісламської держави» правила (фетви) отримав у своє розпорядження спецназ США в ході рейду на території Сирії у травні цього року.

REUTERS

Витяги з документа опублікувало агентство Reuters, інформує РБК.

У правилах, зокрема, прописано, коли бойовик може вступати з рабинею в інтимний зв'язок. Крім того, в документі міститься заборона для батька і сина вступати у зв'язок з однією і тією ж рабинею. Крім того, тому чоловікові, хто тримає в рабстві мати і дочку, забороняється вступати в зв'язок з обома жінками. У випадку, якщо жінка перебуває у "спільному володінні», вступити з нею в зв'язок можуть обидва господаря.

Читайте такожУ російських ЗМІ новий "головний ворог" - дослідження (інфографіка)

ООН і низка правозахисних організацій вже неодноразово звинувачували «Ісламську державу» у систематичних порушеннях прав та зґвалтуваннях тисяч жінок і дівчаток від 12 років.

Читайте такожВ США у відкритому доступі виявили базу даних 191 мільйона виборців - Reuters

Як випливає з доповіді правозахисної організації Human Rights Watch, яка опитала кількох жінок, яким вдалося втекти з контрольованих ІД територій в Іраку і Сирії, жінок продають у рабство або передають бойовикам «Ісламської держави» в якості подарунків.

Читайте такожБойовики ІДІЛ публічно стратили 30 підлітків за відмову воювати в іракському місті Рамаді

Раніше Reuters повідомляло, що в «Ісламській державі» створюються міністерства, зокрема, були створені відомства, що відповідають за нафту і рабів.

Крім того, ІДІЛ готує з викрадених дітей шпигунів і терористів-смертників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter