Раптова перевірка військ в РФ: авіацію перекидають до прикордонного з Україною військового округу

08:20, 27 серпня 2016
2056 2

Екіпажі Повітряно-космічних сил Західного і Центрального військових округів РФ приступили до перебазування авіаційної техніки на оперативні аеродроми прикордонного з Україною Південного військового округу в рамках раптової перевірки боєготовності військ РФ.

almasdarnews.com

"Літаки винищувальної і бомбардувальної авіації, а також транспортно-бойові і ударні вертольоти виконають переліт на відстані від 500 до 2500 кілометрів", — повідомляє департамент інформації та масових комунікацій Міноборони Росії.

Читайте такожМЗС Білорусі про раптові військові навчання Росії: необхідно інформувати про їхні цілі

Літаками Іл-76 військово-транспортної авіації виконується перекидання інженерно-технічного складу авіаційних підрозділів, аеродромної та спеціальної техніки.

Як зазначається, після перебазування авіаційні підрозділи РФ увійдуть до складу оперативного авіаційного угруповання під єдиним командуванням і приступлять до виконання завдань за призначенням.

Як повідомляв УНІАН, за даними української розвідки, згідно з розпорядженням президента Росії Володимира Путіна, здійснюється раптова перевірка бойової і мобілізаційної готовності збройних сил РФ із залученням близько 100 тисяч військовослужбовців.

25 серпня Путін привів у повну боєготовність війська біля кордону з Україною «для локалізації кризових ситуацій». Перевірка буде проводитися до 31 серпня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter