Військові священики зібрались у Косові

02:46, 02 березня 2013
Світ
533 0

У Косові на території військової бази КФОР “Film City” (штаб багатонаціональних миротворчих сил) в місті Приштіна відбулася конференція військових капеланів КФОР.

Як повідомили УНІАН у Департаменті преси та інформації Міністерства оборони України, участь у заході взяли військовослужбовці дев’яти країн, які займаються душпастирською опікою миротворців.

Український контингент представляли офіцер з питань релігії майор Михайло Антонюк (православний ієромонах Кукша) та заступник командира національного контингенту з виховної роботи майор Олександр Жолудь.

Зустріч, яку організували та провели німецькі капелани, була присвячена поглибленню співпраці і охоплювала широкий спектр важливих питань, пов’язаних з сучасним станом та перспективами вдосконалення душпастирської опіки військовослужбовців КФОР.

Учасники заходу також відвідали новозбудований католицький собор та стародавні православні церкві у міста Пришвіна та побувати у православному монастирі XIV століття, що знаходиться у муніципалітеті Грачаниця неподалік Приштіни, зазначається в повідомленні

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter