Росіяни бояться, що після псевдовиборів буде нова хвиля мобілізації, з'ясували журналісти / колаж УНІАН зі скріншотів

Після так званих президентських "виборів" російський диктатор Володимир Путін може ухвалити ряд непопулярних рішень, яких він уникав до голосування.

Про це пише журнал The New York Times. Видання зазначає, що головним страхом російського населення після проведення "виборів" із завчасно зрозумілим результатом - нова хвиля мобілізації. Плітки стосовно цього тривають давно, і громадяни РФ бояться, що це станеться після виборів.

"Хоча потенційна мобілізація залишається найбільшою причиною занепокоєння, існує також тривога щодо фінансів та економіки. Деякі росіяни побоюються, що рубль, який підтримував уряд після падіння минулого року, може знову знецінитися, підвищуючи вартість імпорту. Бізнесменів хвилює підвищення податків...", - вважають журналісти.

Відео дня

Крім того, видання з посиланням на експертів пише, що Кремль може використати результати "голосування" для ще більшого придушення опозиції та ескалації війни проти України.

"Ці занепокоєння відображають поточні настрої в Росії, де багато хто навчився сподіватися на краще, але очікує гіршого. Невизначеність посилюється урядом, який, на думку експертів, стає все більш авторитарним. Після більш ніж двох десятиліть перебування при владі, пана Путіна не стримує ні опозиційна партія в парламенті, ні сильне громадянське суспільство. Тому він відносно вільний діяти так, як йому заманеться", - йдеться у матеріалі.

Вибори в Росії сьогодні у центрі уваги - це варто знати

З 15 до 17 березня в Росії триває "голосування" за президента РФ - мільйони росіян будуть голосувати, але не на виборах: це краще назвати "заходом у стилі виборів", вважає політичний оглядач Брайан Клаас.

У перший день "виборів" з'явилася інформація, що у Росії стався збій системи онлайн-голосування. Згодом стало відомо, що до цього причетні представники ГУР.

Тим часом видання Politico склало кілька сценаріїв того, що принесе Росії новий період правління Володимира Путіна. Серед варіантів - повстання, розпад країни чи заколот.

Вас також можуть зацікавити новини: