Перемога Барака Обами надихнула Юлію Тимошенко

12:10, 05 листопада 2008
Крым
0 0

Америка обрала нового Президента

Прем‘єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО привітала Барака ОБАМУ з перемогою на виборах Президента США.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Кабінету міністрів України.

“Ваша перемога є натхненням для нас. Те, що здавалося неможливим, стає можливим”, - йдеться у телеграмі Ю.ТИМОШЕНКО на адресу Б.ОБАМИ.

Прем‘єр-міністр України переконана, що лідерство та натхнення, які продемонструє новий Президент США, можуть змінити світ на краще.

“Ви починаєте роботу на цій посаді у нелегкий для всього світу час, але ваш талант лідера, я не сумніваюсь, є саме тим, що потрібно зараз”, - зазначила Ю.ТИМОШЕНКО.

***

Президент України Віктор ЮЩЕНКО привітав Барака ОБАМУ з обранням на пост Президента Сполучених Штатів Америки.

Привітання розміщене на офіційному сайті глави Української держави.

“Глибоко переконаний, що під час Вашого перебування на цій високій посаді українсько-американські відносини, в основі яких лежать спільність цінностей і близькість інтересів на міжнародній арені, розвиватимуться та зміцнюватимуться в ім`я процвітання наших народів”, - зазначив В.ЮЩЕНКО.

Він висловив сподівання, що стратегічне партнерство між Україною та Сполученими Штатами і надалі відіграватиме помітну роль у забезпеченні миру та стабільності у світі.

В.ЮЩЕНКО побажав Б.ОБАМІ міцного здоров`я та успіхів у відповідальній державній діяльності на благо народу США.

Як повідомляв УНІАН, голосування на виборах Президента США офіційно закінчилося о 8.00 за київським часом, коли закрилися виборчі дільниці у штаті Аляска.

Ще до закінчення голосування дані динаміки підрахунку голосів на виборчих дільницях в інших штатах, а також екзит-поли засвідчили, що 44-м Президентом США обрано сенатора-демократа Барака ОБАМУ.

Остаточно нового Президента США буде обрано 15 грудня 2008 року, коли відбудеться засідання Колегії вибірників. Інавгурація нового Президента США має відбутися 20 січня 2009 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter