У Криму розстріляли депутата від партії Миримського

16:06, 13 листопада 2008
Крым
0 0

Судячи з усього, з вогнепальної зброї

У Криму убито депутата Сакської районної ради 38-річного Олега Печерицю.

Про подію стало відомо від правоохоронних органів тільки сьогодні, хоча вбивство сталося в ніч з 11 на 12 листопада, передає кореспондент УНІАН.

О.Печериця, 1970 року народження, був обраний до райради від партії «Союз».

«Судячи з усього, його убили з вогнепальної гладкоствольної зброї», - повідомив УНІАН начальник прес-служби кримської міліції Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ.

Сакським міським відділом міліції порушена кримінальна справа за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України («умисне вбивство»), повідомила УНІАН прес-секретар прокурора Криму Наталія БОЯРКІНА.

У Сакському регіоні Криму, де відбулося вбивство, другий день працює кримінальний блок правоохоронців. Мотив убивства поки не встановлений. Ведеться слідство.

***

У 2006 році глава МВС Юрій ЛУЦЕНКО на прес-конфренції розповів про кандидатів в депутати Верховної Ради Криму, що раніше мали конфлікт із законом. Серед них був і О.Печериця.

***

За даними інтернет-сайту «Обком», О.Печериця був засновником ряду підприємств. О.Печерица в 1993 році був засуджений судом міста Саки за ст.ст. 140 ч.2, 215-3 ч.2, 17 ч.2-81 ч.3, 42 КК України на три роки позбавлення волі з відстроченням на два роки, з конфіскацією майна. Згідно зі ст.ст.89, 90 КК України, судимість погашена. Пізніше він притягувався до кримінальної відповідальності Сакським міськрайонним відділом міліції за ч. 2 ст.169-1 КК України. Ця справа була припинена за ст. 7 УПК в 2000 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter