41 особа захворiла на вiрусний гепатит

14:22, 11 жовтня 2007
Крым
0 0

До Криму вiдряджено комiсiю фахівців

З 3 вересня по 10 жовтня в м. Щолкiно Ленiнського району Автономної Республіки Крим на вірусний гепатит А захворіла 41 особа, в тому числi 11 дiтей.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства охорони здоров’я України, усі xвopi госпiталiзованi до iнфекцiйних вiддiлень Ленiнської центральної районної та Щолкiнської мiської лiкарень. Форми перебiгу захворювань – середнього та легкого ступенів тяжкості.

З метою встановлення причин виникнення захворювання, фактора передачi та джерела iнфекцiї, а також надання практичної допомоги у проведеннi протиепiдемiчних заходiв до АР Крим терміново вiдряджено комiсiю фахівців Міністерства охорони здоров’я України. У вогнищi захворювання працюють медики та спеціалісти caнітарно-епідемiологiчних станцiй республіки. Проводяться протиепiдемiчнi заходи. За попередніми даними, вірогідно, що фактором передачi вірусу стала питна вода.

Ситуацію контролює МОЗ України. Для координації заходів з локалізації захворювання та попередження подальшого розповсюдження вiрусного гепатиту протягом найближчих днів тут працюватиме перший заступник міністра, Головний державний санітарний лікар Сергій БЕРЕЖНОВ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter