Експерт пояснив, у чому мінуси електромобілів / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, скріншот

Хоча у світі є тенденція до того, що електрокари замінять інші автомобілі у майбутньому, зараз вони навіть і близько не зрівняються із дизельними машинами. Таку думку висловив автомобільний експерт Мет Уотсон із Carwow.

Як зазначає The Sun, уже добре відомі щонайменше дві проблеми, з якими стикаються власники електромобілів. Це відсутність зарядних станцій і незручності, пов’язані з цим під час довгих поїздок. Ці фактори стали вирішальними для багатьох людей, які зрештою відмовилися від такої покупки. 

"Мені подобаються електромобілі для певних ситуацій. Я думаю, що для багатьох людей вони блискучі. (...) Якщо ви збираєтеся долати довгі милі, дизель все одно є вашим оптимальним вибором. Люди відмовляються від дизельних авто через дизель-гейт і тому подібне, але насправді, залежно від застосування, дизельний автомобіль є хорошим вибором", – сказав він.

Відео дня

Звичайно, електромобілі мають багато позитивних моментів, і їх не можна ігнорувати. Вони безпечні для навколишнього середовища, надзвичайно тихі під час використання та ідеальні для коротких подорожей.

"Для багатьох людей, які просто люблять прогулятися по магазинах і часто їздять на роботу й назад, електромобілі – чудове рішення", – каже Мет. 

Водночас він стверджує, що через будову дизельних автомобілей ними все ж набагато легше керувати. Крім того, відсутність зарядних станцій у багатьох місцях може стати великою проблемою для власників авто "на батарейці".

"Вам не обов’язково їхати на АЗС, якщо у вас є місце, де можна зарядити автомобіль. Проте якщо такого місця немає, то електромобілі – відстій", – наголосив він.

Чоловік потрапив у пастку просто у своєму авто: що сталося

Чоловік потрапив у пастку в своєму електромобілі. У Porsche Taycan розрядився акумулятор, через що водій застряг у салоні

Він розповів, що акумулятор уже був розрядженим, коли він сідав у авто, тож він скористався ключем, щоб потрапити у салон. Проте знову відкрити двері не зміг. На щастя, в будинку його колишньої дружини, де і був чоловік, лежав запасний ключ, тож він зміг вибратися із пастки.

Вас також можуть зацікавити новини: