Українські міста святкуватимуть Дні Європи в Україні

18:58, 05 травня 2015
Децентралізація
307 0

Представництво Євросоюзу у співпраці з 10-ма українськими містами проведе різнопланові заходи, що вкотре нагадають громадянам про європейськість України, її потенціал та інтелект.

Наступного тижня Україна долучиться до відзначення Дня Європи / auc.org.ua

Тематично цьогорічні святкування Днів Європи об’єднані пошуком ідей для розвитку міст, здорового способу життя та спілкуванням між активними представниками міст, повідомляє АМУ "Спільними зусиллями"

Дні Європи в Україні за участі Представництва ЄС триватимуть 12-16 травня 2015 року у Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Краматорську, Тернополі, Кіровограді, Житомирі, Кривому Розі та Івано-Франківську. В рамках святкувань планується проведення таких заходів: 

Хакатон - конкурс ідей молодіжних проектів «Моє креативне місто» 

Під час хакатону активна молодь міста запропонує реальні проекти для модернізації міста у ще більш європейське, конкурентоздатне та привабливе до інвестицій. Один проект, який наприкінці заходу шляхом голосування всіх учасників набере найбільшу кількість голосів, буде інформаційно підтриманий Представництвом ЄС. Хакатон має на меті показати мешканцям міста приклади успіху, а також дати розуміння того, що європейська інтеграція є можливою на рівні індивідуальних історій людей, компаній, організацій тощо. 

Публічні дебати на тему «Чим Україна може надихнути Європу? Чим Україна може збагатити Європу?» 

Відкрита вулична дискусія збере разом представників влади, бізнесменів, громадських активістів та експертів різного фаху, з якими може поспілкуватись кожен охочи! й та поставити свої запитання щодо модернізації життя в Україні та покращення життя в конкретному місті. 

Ярмарок проектів ЄС 

На ярмарку проектів відбудеться презентація грантів, можливостей для розвитку міста і області, які реалізовують регіональні, національні організації, фонди. Ярмарок має на меті розповісти мешканцям міст про конкретні проекти та можливості для розвитку регіону. 

Спортивно-масовий захід (Velo) Run to Europe

Під час заходу всі охочі разом проїдуть на велосипедах чи пробіжать головними вулицями свого міста та продемонструють, що Україна – це не тільки європейський інтелект та розвиток, а й європейський спосіб життя, який підтримує здоров’я та збереження довкілля. 

Слідкуйте за новинами свого міста для отримання детальнішої інформації про заплановані заходи в рамках святкування Днів Європи в Україні 2015 на офіційному сайті представництва ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter