Меркель обіцяє нові програми екологічно чистого транспорту

03:02, 29 листопада 2017
Зменшення викидів
222 0

Влада багатьох міст поскаржилася канцлеру, що не може отримати гроші, обіцяні в рамках програми боротьби із забрудненням повітря.

Ангела Меркель / REUTERS

Канцлер ФРН Ангела Меркель (Angela Merkel) планує збільшити кількість програм, спрямованих на створення екологічно чистої транспортної системи в Німеччині. Про це Меркель заявила у вівторок, 28 листопада, на зустрічі з представниками місцевого самоврядування, як повідомляє DW.

За словами канцлера, завданням нового уряду в 2018 році стане підтримка спеціального транспортного фонду фінансового сприяння місцевим і комунальним органам управління. Він був створений у вересні в цілях поліпшення інфраструктури для електротранспорту і розвитку громадського транспорту. Ще одне завдання фонду - запобігання заборони на в'їзд автомобілів з дизельними двигунами в багато міст.

Читайте такожСвітові продажі електромобілів злетіли на 63%

750 млн євро повинні надійти у фонд з бюджету, ще 250 млн - від автовиробників. Представники комун поскаржилися на бюрократію, що заважає отримати ці гроші. Меркель пообіцяла, що ці кошти можна буде отримати вже на наступний день, і вказала, що майбутній уряд розробить нові програми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter