Новозеландські пінгвіни вимруть до 2060 року - екологи

06:18, 17 травня 2017
Порятунок видів
572 0

Їх анатомія, манера поведінки і стратегії розмноження помітно відрізняються від того, як поводяться інші пінгвіни.

 Томас Маттерн

Знамениті новозеландські жовтоокі пінгвіни, самі рідкісні представники сімейства пінгвінових, можуть повністю зникнути до 2060 року, якщо температура вод світового океану буде продовжувати рости з тією ж швидкістю, що і сьогодні, йдеться в статті, опублікованій в журналі PeerJ.

Читайте такожПінгвінам в Антарктиді загрожує вірус пташиного грипу - біологи

"Якщо враховувати типові шанси на виживання дорослих особин, які були зафіксовані в 2015 році, то наші моделі показують, що жовтоокі пінгвіни вимруть в Новій Зеландії приблизно через 25 років. Будь-які великі втрати в їх чисельності сьогодні і в найближчому майбутньому будуть тільки наближати цю дату", — заявив Стефан Майєр (Stefan Mayer) з університету Отаго (Нова Зеландія).

Жовтоокі пінгвіни (Megadyptes antipodes) є одними із самих північних і рідкісних видів цих водоплавних птахів, пише РИА "Новости".

Вони є прямими нащадками стародавніх гігантських пінгвінів заввишки в два метри або їх близьких родичів, що жили на Новій Зеландії і на узбережжі Південної Америки близько 15 мільйонів років тому. З цієї причини їхня анатомія, манера поведінки і стратегії розмноження помітно відрізняються від того, як поводяться інші пінгвіни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter