
Виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-серпні 2020 року скоротилося на 9,8% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Читайте такожЧерез екологію врожай зернових в Україні знизитися щонайменше на 5 мільйонів тонн - ЗМІ
Про це передавати Державна служба статистики України.
Зокрема, сільськогосподарські підприємства за звітний період скоротили виробництво на 14,3%, а господарства населення - на 3,7%.
Виробництво рослинницької продукції всіма суб'єктами АПК скоротилося на 12,9%, тоді як виробництво тваринницької продукції - скоротилося на 2,2% у порівнянні з січнем-серпнем 2019 року.
У Держстаті зазначили, що наведені дані не враховують інформацію з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.
Що цьому передувало
- Сільгоспвиробництво в Україні у 2019 році зросло на 1,1%.
- При цьому підприємства збільшили виробництво на 3,3%, а господарства населення - скоротили на 2%.