этот материал доступен на русском

Ляпіна була незручною людиною для влади - Єрмолаєв

13:42, 10 жовтня 2019
Різне
750 0
Звільнення Ляпіної можна навіть не намагатися пояснити результатами її роботи / фото УНІАН

Про це заявив політолог, керівник стратегічної групи "Софія" Андрій Єрмолаєв.

"Ксенія Ляпіна, на мій погляд, один з досвідчених державників. Але вона належить до категорії людей незручних. Це складні люди. Завжди зі своєю думкою, за словом в кишеню не полізуть. Я дивлюся по поведінці нового режиму, попри демонстровану відкритість, любов до селфі, незручних людей вони не люблять. Вони не знають, як з ними бути. Вони звикли говорити самі. Тому їм складно слухати інших, які володіють словом, та ще та аргументованим", - заявив Єрмолаєв.

За словами Єрмолаєва, звільнення Ляпіної, можна навіть не намагатися пояснити результатами її роботи, швидше, тут великий вплив роблять внутрішні течії у владі.

"Багато подій, пов'язаних з прийняттям рішень, підготовкою проектів, їх поясненням, кадрові рішення – пов'язані вже з якимись дрібними внутрішніми інтригами. Немає сенсу шукати якісь складні пояснення. Швидше за все, хтось просто в новому складі Кабміну, як раніше говорили, "підсидів" пані Ляпіну. Ну а повідомили про це у Фейсбуці", - заявив Єрмолаєв

Як повідомлялося раніше, про своє звільнення Ксенія Ляпіна дізналася з Фейсбуку міністра економіки України Тимофія Мілованова. До тексту про звільнення Ляпіної Мілованов додав фотографію статті, в якій Ляпіна критикувала міністра.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter