этот материал доступен на русском

«Київстар» підключив 281 населений пункт до 4G-зв'язку

10:00, 20 травня 2019
Зв'язок
892 0
Зв'язок 4G «Київстар» з'явився ще в 281 населеному пункті / фото "Київстар"

Національний телеком оператор збільшив територію 4G у 15 областях України. Абонентам, що користуються USIM-картками і 4G – смартфонами з 17 травня 2019 року надано бонусні 10 тисяч мегабайтів для мобільного інтернету, що можуть бути використані протягом 30 днів.

Зв’язок 4G від “Київстар” з’явився ще у 281 населеному пункті, де проживає близько 404 тисячі чоловік. Зокрема, можливість користуватись швидкісним мобільним інтернетом з’явилась у мешканців міст Східниця, Синевир, Тростянець, Золочів, Балаклія, Короп, Ржищів, Володарка та ін.

Сьогодні користуватись 4G зв’язком від “Київстар” можна в 5994 населених пунктах, де проживає приблизно 27,5 млн чоловік, або 66,2% населення України.

Абоненти “Київстар” вже оцінили переваги нових технологій. Так, в 1 кварталі 2019 року вони збільшили удвічі використання мобільного інтернету. Зокрема, в мережі 4G середнє використання дата-трафіку на абонента більше 6 Гб.

Абоненти використовують можливості 4G в основному, для передачі та завантаження відео файлів, доступу до соціальних мереж а також, як заміну фіксованому інтернету в населених пунктах, де є складнощі із проводовим зв’язком.

Для того, щоб надавати абонентам якісні послуги передачі даних, Київстар продовжує розвивати мережу зв’язку. Так, в мережі Київстар понад 27 тисяч базових станцій, з них 7 тисяч – для 4G зв’язку.

Нагадаємо, що в мережі “Київстар” середня швидкість мобільного інтернету найвища з-поміж усіх мобільних операторів України. Такі дані наводять у своєму дослідженні за 2018 рік експерти міжнародної компанії Ookla.

фото "Київстар"

Довідка. “Київстар” – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери “Київстар” – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

“Київстар” понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter