На посаду голови «Укрзалізниці» претендують три топ-менеджери великих компаній

13:08, 23 лютого 2015
Транспорт
4710 0

Міністерство інфраструктури України опублікувало на своєму сайті фінальний список кандидатів конкурсу з відбору на посаду генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця").

Обнародован финальный список кандидатов на должность руководителя «Укрзализныци» / Фото УНИАН

У прес-службі міністерства повідомили, що до цього списку увійшли: Діна Немирович – фінансовий директор, директор зі стратегії однієї з провідних фармацевтичних компаній України "Фармак" (обіймає посаду з 2010 року і до цього часу), Євген Ромащин – генеральний директор машинобудівної компанії Corum Group, що входить до холдингу СКМ Ріната Ахметова (обіймає посаду з 2010 року і до цього часу), Деніел Валк – генеральний директор компанії North American Interpipe, яка є підрозділом трубно-колісної компанії "Інтерпайп" Віктора Пінчука (обіймав посаду з лютого 2010 року і по жовтень 2014 року).

«Сьогодні увечері Номінаційний комітет, призначений Кабінетом міністрів України для відбору претендентів на керівництво найбільшими державними компаніями країни, визначить потенційного керівника держпідприємства «Укрзалізниця», - підкреслили в прес-службі.

Мінінфраструктури оприлюднило на своєму сайті кар'єрний профіль кожного з трьох кандидатів-фіналістів на посаду керівника «Укрзалізниці», есе про досягнення за останні 5 років, презентації на тему: «Чому я йду працювати в державну компанію» і «Бачення реформ і план 100 днів». 

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів України має намір провести прозорий і відкритий конкурс з відбору керівників 62 державний компаній, включаючи ключові держмонополії.

31 грудня 2014 року Міністерство інфраструктури оголосило про старт відбору кандидатів на посади генеральних директорів «Укрзалізниці», аеропорту «Бориспіль» і аеропорту «Львів», який здійснюватиметься спільно з експертами консалтингових компаній Talent Advisors, ЕBS і Deloitte. Спочатку планувалося, що прийом резюме завершиться 12 січня 2015 року, проте пізніше він був продовжений до 19 січня.

13 лютого експертна група за участі представників консалтингових компаній Talent Advisors, ЕBS і Deloitte завершила роботу з оцінювання кандидатів на посаду генерального директора «Укрзалізниці», за підсумками якого направила міністру інфраструктури Андрію Пивоварському список з трьох претендентів, рекомендованих до розгляду Номінаційним комітетом на дану позицію.

В цілому на посаду керівника «Укрзалізниці» було подано 233 резюме, потім експерти сформували список із 11 кандидатів на цю посаду, яких рекомендували для проведення інтерв'ю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter